הדור הבא בלימודי מדעים וטכנולוגיה

ההתפתחות המואצת של המדע הטכנולוגיה והקצב המהיר של השינויים שאנו חווים הרבע האחרון של המאה העשרים יכנס להיסטוריה כעידן המדע והטכנולוגיה, לאור זה הוראת המדעים בבתי הספר מצויה אף היא בניסיון לתרום את תרומתה בעיצוב אזרחים המסוגלים להתמודד עם תהליכי חשיבה ופתרון בעיות ולטפח בקרב הלומדים אוריינות מדעית וטכנולוגית. אוריינות זו מתייחסת ליכולת של הפרט להשתמש בידע מדעי וטכנולוגי ובתהליכי פתרון בעיות וקבלת החלטות לתפקוד מיטבי בחברה ובסביבה מדעית וטכנולוגית.

ההתפתחות המואצת של המדע הטכנולוגיה והקצב המהיר של השינויים שאנו חווים הרבע האחרון של המאה העשרים יכנס להיסטוריה כעידן המדע והטכנולוגיה, לאור זה הוראת המדעים בבתי הספר מצויה אף היא בניסיון לתרום את תרומתה בעיצוב אזרחים המסוגלים להתמודד עם תהליכי חשיבה ופתרון בעיות ולטפח בקרב הלומדים אוריינות מדעית וטכנולוגית.

לגו EV3

סדרת ערכות הלימוד  מתוצרת  LEGO Education  הפכה בשנים האחרונות לחלק מרכזי ובלתי נפרד מלימודי המדע והטכנולוגיה – ואין זה מפתיע. הערכות הטכנולוגיות משלבות פתרון בעיות וחקר מדעי בתהליכי ההוראה בבתי הספר ותורמות לאיכות הלמידה במספר מישורים:
  • הערכות מעמיקות את הידע והמיומנות של התלמידים בתחומי התכנות, המכניקה והאלקטרוניקה
  • מעודדות חשיבה לוגית ויצירתית
  • משפרות את המוטוריקה העדינה
  • מאפשרות התנסות בעבודת צוות לפתרון אתגרים טכנולוגיים
  • מעוררות סקרנות ומגבירות את ההתעניינות של התלמידים בתחומי המדע והטכנולוגיה
ליווי ותמיכה מקצועית לסגל המורים

מחלקת הערכות הטכנולוגיות ב-3D design פועלת לקידום לימודי הטכנולוגיה והמדעים בבתי ספר תיכוניים, בקורסים מדעיים ובחוגי העשרה. זאת באמצעות הטמעת ערכות טכנולוגיות המותאמות לתוכנית הלימודים, שמעשירות את חווית הלמידה בקרב התלמידים ותורמות להצלחתם במקצועות המדעיים השונים.

3D design תלווה אתכם, המורים, בשילוב הערכות הטכנולוגיות המשווקות ע”י החברה במערכי השיעור ותספק לכם הדרכה מקצועית ותמיכה טכנית.

lego-45560 (2)

ערכת רובוטיקה לגו

אביזרים משלימים לערכות טכנולוגיות

3D design מעמידה לרשותכם מגוון רחב של אביזרים נלווים לערכות הטכנולוגיות. אביזרים אלו, הניתנים לרכישה לפי צורך, יפתחו בפני התלמידים שלכם אינספור אפשרויות חדשות ומפתיעות בתכנון ובבנייה של רובוטים שונים.

3D design מעמידה לרשותכם מגוון רחב של אביזרים נלווים לערכות הטכנולוגיות. אביזרים אלו, הניתנים לרכישה לפי צורך, יפתחו בפני התלמידים שלכם אינספור אפשרויות חדשות ומפתיעות בתכנון ובבנייה של רובוטים שונים.

מדפסות תלת מימד הפכו לכלי חיוני בהוראת הטכנולוגיה בבתי הספר והן מספקות ערך מוסף במגוון תחומי לימוד, כגון: רובוטיקה, מכטרוניקה, אדריכלות ועוד. כחברה שמתמחה במדפסות תלת ממד, 3D design מעמידה לרשותכם מגוון מדפסות תלת ממד מתקדמות שנבחרו ע”י הצוות המקצועי של החברה ונותנות מענה מושלם לצורכי בית הספר שלכם.

Edu-5-things_MakerBot