ברוכים הבאים לבלוג שלנו!

כאן תוכלו למצוא מאמרים על החידושים האחרונים בתחום הטכנולוגיה ובתחום מדפסות התלת מימד בעיקר. 

אז למה אתם מחכים? הגיע הזמן להרחיב את הידע בנושא האהוב עליכם אז בואו נצא לדרך!

סנון לפי קטגוריה
story-cubes-classic4

משחקי קופסא לילדים

משחקי קופסא לילדים לפיתוח הקוגניציה והדמיוןמשחקי קופסא הם בילוי מועדף במשפחות רבות, בימי שגרה, סופי שבוע וחופשה. הם מספקים שעות בידור וחוויה, שעות גיבוש ואושר בלי סוף.תחום המשחקים מפותח כל כך, שהוא כולל מאות ואלפי אפשרויות בשוק. החל במשחקים קלאסיים העוברים מאות שנים במורשת עולם המשחק, כמו שחמט ומנקלה, ועד משחקים חדשים, ואטרקטיביים כמו סיפור בקוביות, או ג'ונגל ספיד.מאמר זה ירחיב על נושא משחקי קופסא לילדים בגילאים השונים.
Droid Commander 75253_alt12

משחקי לגו לילדים

משחקי לגו לילדים- המשחק שמפתח ומתפתחאת אבני הלגו המציא אולה קירק כריסטיאנסן בשנת 1932. משנת 1961 הן מיוצרות במבנה המוכר והקלאסי. ההתחלה הייתה קוביות קלאסיות בצורת מלבנים או ריבועים, אך בהמשך השתכלל מבנה הקוביות, וכלל לבנים אלכסוניות, חלקות לצורך גימור, לבנים עם שיפוע, קשת ועוד.עם השנים משחק הלגו הפך למשחק חובה בכל בית, המייצר אין ספור הזדמנויות לפיתוח הדמיון והיצירתיות. טווח הגילאים של שחקני הלגו כה גדול, עד כי הוא מספק חוויה לילדים קטנים, וגם למבוגרים בעלי רוח צעירה.כיום מגיעים משחקי לגו לילדים ולמבוגרים, בערכות משוכללות ומפותחות, המיועדות להרכבת מבנים, כלי רכב, ורובוטיקה.מאמר זה יפרט על המשחק האלמותי, הלגו, ומהן השפעותיו החיוביות על התפתחות הילד.
Young designer engineer using a 3D printer in the laboratory and studying a product prototype, technology and innovation concept

הדפסת דגמים ומודלים תלת מימד

כל מה שצריך לדעת על: הדפסת דגמים ומודלים תלת מימדהעולם של הדפסת דגמים תלת מימד, התפתח במהירות בשנים האחרונות, עד כדי אפשרויות בלתי נתפסות. יצירת עיצובים, אבות טיפוס מורכבים בהנדסה ומודלים לרפואה- בעלות זניחה ביחס לשיטות הישנות בתחום.האפשרויות להדפסה בתלת מימד הן אין סופיות, ומתפתחות עם השנים יותר ויותר. כיום ניתן להדפיס רכיבים חילופיים למכונות, מזון תעשייתי ראוי למאכל, חלקים להשתלה במקום הפלטינות המסורתיות, ועוד ועוד.מאמר זה יצלול לתוך עולם הדפסת דגמים בתלת מימד, ויתן סקירה תמציתית על הנושא.
Filamatrix-117794-3D-Printing-Filaments-blogbanner1

חומר למדפסת תלת מימד חיפה

איך בוחרים חומר למדפסת תלת מימד חיפהלצורך הדפסת דגמי תלת מימד, כמו אב טיפוס לסטארט אפ חדש, או רכיבים חדשים למשחקים ומכשירי חשמל שנפגמו, יש צורך במדפסת תלת מימד איכותית ומתקדמת, אך גם לחומר ייעודי לצורך עבודה עם המדפסת.מדפסת תלת מימד מסוג FDM, לא מדפיסה כמו מדפסת רגילה, עם דיו. אלא, משתמשת בחוט פלסטיק העובר דרך דיזה מחוממת. הדיזה מוציאה חוט דקיק, ואיתו הוא מצייר שכבה אחרי שכבה, לפי ההוראות שקיבלה המדפסת.במאמר זה, מוצעת סקירה קצרה, על חומרים למדפסת תלת מימד, לצורך קבלת החלטה מושכלת.
3dprint4

הדפסת תלת מימד חיפה

קהל היעד של הדפסת תלת מימד חיפההדפסת מודלים בתלת מימד, חוללה מהפכה טכנולוגית אדירה, בדרך בה אפשר ליצור אובייקטים בעולם המודרני. מדפסות תלת מימד, התחילו את דרכן בעולם הייצור וההנדסה, ובהדרגה חדרו לכל תחום אפשרי. הן הפכו את הגישה ואת הטכניקה בתחומים רבים: פיתוח, אדריכלות, רפואה, חינוך, ועוד.מאמר זה סוקר, איך טכנולוגיה מתקדמת זו, משפיעה ותשפיע על עבודתם של מהנדסים, סטודנטים, אדריכלים, מחנכים ורופאים, ואיך היא משפרת את הצלחתם המקצועית בתחומם.