הדפסה בתלת מימד

ללכת יד ביד עם אנשי המקצוע המובילים
בתחום ולדעת שיש לך על מי לסמוך!

3D-DESIGN מספקת מגוון רחב של שירותים ללקוחות מכל רחבי הארץ והעולם. כמו כן ניתן להשיג אצלנו

 מדפסות תלת מימדחומרי גלם למדפסות תלת מימד, ועוד.

הדפסה תלת מימדית

הדפסה תלת מימדית הינה אחת הטכנולוגיות המתקדמות והנפוצות ביותר כיום לייצור אובייקטים תלת מימדיים ואבות-טיפוס. התעשיינים הגדולים, עסקים גדולים, יזמים פרטים, סטודנטים, ואנשים פרטיים כולם נהנים מיתרונות ההדפסה בתלת מימד. 

טכנולוגיה פורצת דרך זו מאפשרת לכל רעיון להפוך לאובייקט מוחשי ופיזי בזמן בתהליך פשוט ונוח ובזמן קצר במיוחד. אנו ב-3D-Design נשמח ללוות אתכם לאורך התהליך מתחילתו ועד סופו.

לאופן פעולת מדפסת תלת מימד

הדפסה בתלת מימד

3D design מעמידה לרשותכם ידע הנדסי עשיר בתחום התכן וחוזק החומרים. צוות החברה, בניהולו של מהנדס מכונות עתיר ניסיון בפיתוח ותכנון מוצרים חדשים, ילווה אתכם על פי צורך בכל אחד משלבי התכנון וההיערכות להדפסה ועד ייצור אב טיפוס:

  • בבחינת התאמת המודל להדפסה
  • בחירת החומרים להדפסה בהתאם לתכונות המכניות הנדרשות מהדגם
  • הגדרת הפרמטרים להדפסה כך שהחלק המודפס יעמוד בדרישות הפונקציונליות והמכניות שהוגדרו ע”י הלקוח.
  • שימוש במדפסות תלת מימד מתקדמות והמהירות שמבטיחות הדפסה איכותית ומדויקת
הדפסה תלת מימדית לאב-טיפוס

ייצור אב-טיפוס ברמה גבוהה

אב-טיפוס הוא דגם ראשוני ניסיוני של מוצר תעשייתי חדש אשר מיוצר כדי לחקור את המוצר החדש. האב-טיפוס הכרחי עבור רוב התעשיות כגון: רפואה, רכב, מוצרי צריכה, צעצועים, מטוסים, ועוד. הדפסה בתלת מימד היא הטכנולוגיה המובילה בעולם לייצור אבות-טיפוס חדשניים ואיכותיים, וחברת 3D-Design מספקת מענה למגוון תעשיות לייצור אבות-טיפוס מחומרים שונים על פי דרישת הלקוח.

יש לכם רעיון למוצר תעשייתי חדש? חושבים לעשות דגם ראשוני לסטארט-אפ שלכם? המומחים של 3D-Design כאן בשבילכם!

שירות הדפסה תלת מימד לסדרות בינוניות

ייצור בסדרות בינוניות

חברת 3D-Design מתמחה בהדפסה בתלת מימד לסדרות קטנות ובינוניות תוך שימוש במדפסות המתקדמות בעולם אשר מסוגלות להדפיס בדיוקים ומהירות ייצור גבוהים במיוחד. 

בזכות טכנולוגיית Fused Deposition Modeling) FDM) ניתן לייצר דגמים, אבי טיפוס וחלקים מחומרים תרמופלסטיים איכותיים ועל ידי כך לגרום לדגם הסופי להיראות מאוד מקצועי, אמיתי, ומוחשי במיוחד.

מוכנים ללכת על זה? רוצים לייצר סידרה קטנה או בינונית משלכם? הצוות המקצועי שלנו זמין לעזור לכם בכל רגע!

הדפסה בתלת מימד לסטודנטים

3D Design פועלת לקידום טכנולוגיית ההדפסה בתלת מימד ויישומה בקרב סטודנטים הזקוקים לסיוע בהמחשת רעיון או קונספט למוצר טכנולוגי, תעשייתי או מחקרי. צוות החברה ילווה אתכם בשלבי התכן של הפרויקט או המוצר שלכם ויספק לכם יעוץ הנדסי בעריכת חלקי המכלול לקראת ההדפסה כדי להבטיח את התאמתו המושלמת של הדגם למטרות הפרויקט.

ייצור מודלים אדריכלים

מודל אדריכלי מקנה לאדריכלים ולחברות הנדל”ן כלי מעולה להמחשה של דירות, בתים, וקוטג’ים בפני לקוחות פוטנציאלים ובכך מגביר את הסיכוי לסגור יותר עסקאות. הדפסה בתלת מימד הפכה את תהליך בניית המודל מתהליך ארוך הדורש הרבה מיומנות וסבלנות לתהליך קצר, פשוט וללא הגבלות גאומטריות. 3D-Design מספקת שירות הדפסה בתלת מימד לאדריכלים, סטודנטים, וחברות נדל”ן בליווי שירות יעוץ מקצועי ללקוחותיה על מנת לסייע להם לנצל את מיטב יכולות הטכנולוגיה בתחום. 

למה אנחנו?

חברת 3D-Design מספקת שירותים טכנולוגיים מקצועיים תוך שימת דגש על חדשנות ומתן פתרונות יצירתיים בתחום ההנדסה והטכנולוגיה.

הצוותים שלנו מורכבים ממהנדסים ומאנשי צוות בעלי הכשרה מקצועית הנושאים עמם את התעודות הנדרשות בתחום ההדפסה התלת ממדית. לאורך כל שלבי הפרויקט, אנו מספקים תמיכה טכנית מקיפה וייעוץ הנדסי כולל התואם את מטרותיו של הלקוח.

כל לקוח ולקוחה נהנים משירות הדפסה 3D מקצועי ואישי !

לפרטים נוספים או הצעת מחיר מלא את פרטיך, ונחזור אליך בהקדם